http://www.txingudyopen.es
Enero 2012 - Junio 2012
Liga Social

Round Robin
Clasificación cuartos de final.
Tres divisiones, ascensos y descensos.

Club Deportivo Internacional-Mons Kiroldegia
Bº Intxaurrondo-Donostia (Gipuzkoa)

Contacto
☎ 943.28.58.30
✉ mons-kiroldegia@euskalnet.net

☞ http://ligasocial.es.tl/
mailto:mons-kiroldegia@euskalnet.nethttp://ligasocial.es.tlshapeimage_6_link_0shapeimage_6_link_1
Abril 2012 - Mayo 2012
Txingudy Open

Cuadro 32 jugadores - Cuadro consolación
Sistema eliminación directa.

Club de Tenis Txingudy
Irun (Gipuzkoa)

Contacto
☎ 652.72.11.16
✉ txingudyopen@gmail.com

☞ www.txingudyopen.esmailto:txingudyopen@gmail.com?subject=http://www.txingudyopen.esshapeimage_8_link_0shapeimage_8_link_1

Nola eman izena?

atgipuzkoa@gmail.com

Izena, abizenak, jaiotako data eta telefonoa eman.


Uztailaren 12 arte.


Zenbat balio du?

22,00€


LOPDari helduaz, ATG TOURek zure datuak entitate honen kontaktuen fitxategian bilduko direla jakinarazten dizu, honen helburua elkartearen ekintzen garapenerako interesgarriak izan daitezken pertsonekin kontaktatu ahal izatea delarik, eta gure produktu eta zerbitzuen berri ematea.

Edonork honi uko egiteko eskubidea izango du, baita fitxategiaren datuetara heltzea, zuzentzea, bertan beheratzea eta uko egitea ATG TOUR fitxategiaren arduradunarekin kontaktatuz, honako korreoan: atgipuzkoa@gmail.com

Noiz jokatzen da?

Hasiko da uztailaren 15ean.


Nola jokatzen da?

Round Robin.

Fase finala.


Non jokatzen da?

Complejo Ametzagaña

Donostia (Gipuzkoa)

Torneos ATG Txapelketak
Ametzallenge (Donostia)

Jokalariak

izen ematea ordaintzeko:

(2) RAÚL RAMOS IBARZABAL

(4) PABLO GOIKOETXEA
(5) ÁLEX VILLANUEVA NEGRETE
(6) JOSÉ GARCÍA R-MANZANEQUE
(7) GAIZKA ADURIZ FERNÁNDEZ
(8) JON IRURETAGOYENA SUSTAETA
(9) ARKAITZ MENDOZA RODRÍGUEZ
(10) ÓSCAR PARRONDO GONZÁLEZ
(12) GABRIEL ZUBILLAGA AZPIROZ
(13) JAVIER VELASCO ARBIDE
(14) JUAN LASA LASA
(15) SERGIO URRIZA ALMENARA
(16) MANEX LETE LAKUNZA
(18) MIKEL ESPINAL ORMAETXEA
(20) IVÁN TORAL OJEDA
(23) JOSEBA IRAOLA CALVO
(24) JOSU CALLEJA CAMPANDEGI
(26) GORKA VILLAR LANDETA
(29) ALBERT BARTRÉS SALIDO
(30) HARITZ LIZARAZU LASARTE
(31) KEPA MAIZTEGI TORRES
(33) JUAN CARLOS CANTERO FERNÁNDEZ
(34) AITOR GURRUTXAGA ARTEAGA
(37) UNAI ALKORTA PERURENA
(40) JOSU EGIGUREN PIÑEIRO
(42) XANTI RAMÍREZ QUINTANA
(47) XABIER ELIZEGI AZPIAZU
(53) JON AIZPURUA IRIONDO
(67) JOXE PERAL GONZÁLEZ
(69) MARTIN ZELAIA ARANGUREN
(71) JON IRIZAR SASIAIN
(76) GUILLERMO ORTEGA ESCUREDO
(84) DAVID PÉREZ ROSENDE
(87) IÑAKI EGIBAR TRUCHUELO
(95) IGOR SALUTREGI GABIOLA
(98) CARLOS LAKUNZA OYARBIDE
(104) AITOR BARRIOLA AZALDEGI

(138) MIKEL LARREGUI GOÑI
(149) SERGIO DELGADO PÉREZ

(X) CARLOS INFANTE MASA

(X) NILS BUBECK

(X) FÉLIX CALVO ARBERAS

(X) DIONI GALPARSORO MARTÍNEZ

(X) JULEN PEJENAUTE BEORLEGI

Jokalariak

izen ematea ordaindua:

Enkordatu

   KOKALEKUA       TXAPELKETA       KOADROAK 

 rghb

Hasiera     Aurkezpena     Txapelketak       Sailkapena     Jokalariak 

T

F

1/2

1/4

1/8

R32

R64

350

300

250

200

150

100

50

P

U

N

T

U

A

K

T

F

1/2

1/4

1/8

R32

-

120

100

80

60

40

20

-

P

U

N

T

U

A

K