http://www.txingudyopen.es
Enero 2012 - Junio 2012
Liga Social

Round Robin
Clasificación cuartos de final.
Tres divisiones, ascensos y descensos.

Club Deportivo Internacional-Mons Kiroldegia
Bº Intxaurrondo-Donostia (Gipuzkoa)

Contacto
☎ 943.28.58.30
✉ mons-kiroldegia@euskalnet.net

☞ http://ligasocial.es.tl/
mailto:mons-kiroldegia@euskalnet.nethttp://ligasocial.es.tlshapeimage_6_link_0shapeimage_6_link_1
Abril 2012 - Mayo 2012
Txingudy Open

Cuadro 32 jugadores - Cuadro consolación
Sistema eliminación directa.

Club de Tenis Txingudy
Irun (Gipuzkoa)

Contacto
☎ 652.72.11.16
✉ txingudyopen@gmail.com

☞ www.txingudyopen.esmailto:txingudyopen@gmail.com?subject=http://www.txingudyopen.esshapeimage_8_link_0shapeimage_8_link_1
 rghb

Nola eman izena?

atgipuzkoa@gmail.com

Izena, abizenak, telefonoa eta jaio eguna eman.


Maiatzak 22 arte.


LOPDari helduaz, ATG TOURek zure datuak entitate honen kontaktuen fitxategian bilduko direla jakinarazten dizu, honen helburua elkartearen ekintzen garapenerako interesgarriak izan daitezken pertsonekin kontaktatu ahal izatea delarik, eta gure produktu eta zerbitzuen berri ematea.

Edonork honi uko egiteko eskubidea izango du, baita fitxategiaren datuetara heltzea, zuzentzea, bertan beheratzea eta uko egitea ATG TOUR fitxategiaren arduradunarekin kontaktatuz, honako korreoan: atgipuzkoa@gmail.com




Zenbat balio du?

22,00€

Noiz jokatzen da?

Hasiko da Maiatzaren 25an.


Nola jokatzen da?

Koadro Nagusia eta Quick.


Non jokatzen da?

Real Club de Tenis de San Sebastián

Donostia (Gipuzkoa)

Torneos ATG Txapelketak
Ondarreta Udaberria (Donostia)

Jokalariak

izen ematea ordaintzeko:

GABRIEL ZUBILLAGA AZPIROZ

MIKEL ESPINAL ORMAETXEA

HÉCTOR LARAÑAGA ETXEBERRIA

Jokalariak

izen ematea ordaindua:

BORJA FERNÁNDEZ ARETA

JOSÉ GARCÍA R-MANZANEQUE

LUIS BENITO PUEYO

DIEGO IBÁÑEZ ESQUISÁBEL

AITOR GURRUTXAGA ARTEAGA

MANEX LETE LAKUNZA

ADUR LEKUONA BIAIN

IVÁN TORAL OJEDA

ANDONI ZUMETA AZKARATE

ALBERTO ORLANDO MATXINBARRENA

GAIZKA ADURIZ FERNÁNDEZ

ALBERTO COSGAYA ALONSO

SANTI LORENZO BORDA

JON AIZPURUA IRIONDO

CARLOS PÉREZ BARATA

ARKAITZ MENDOZA RODRÍGUEZ

RAÚL RAMOS IBARZABAL

MIKEL ZUBIZARRETA PALMA

LUIS CARASA AIZPURUA

PABLO CARASA AIZPURUA

ASIER IPARRAGIRRE OTAEGI

ALBERT BARTRÉS SALIDO

IGOR ERRASTI GUINEA

IÑIGO CIARSOLO LARRAÑAGA

JOSU CALLEJA CAMPANDEGI

AITOR JUEZ VERGARA

UNAI ALKORTA PERURENA

SERGIO URRIZA ALMENARA

GUILLERMO ORTEGA ESCUREDO

IÑAKI OTALORA

ÁLEX VILLANUEVA NEGRETE

JUAN CARLOS CANTERO FERNÁNDEZ

ALBERT FERNÁNDEZ ASENSIO

JUAN LASA LASA

JUAN SAIZAR LORA

JON IRIZAR SASIAIN

AITOR BADIOLA URKIOLA

AITOR BARRIOLA AZALDEGI

JULEN PEJENAUTE BEORLEGI

RICHARD URKIA FERNÁNDEZ

AITOR REYES GONZÁLEZ

PABLO GOIKOETXEA

INKO MUGIKA LASA

KEPA MAIZTEGI TORRES

PATXI FADRIQUE FADRIQUE

JOSÉ Mª MUÑOZ-BAROJA PAGOLA

ÓSCAR PARRONDO GONZÁLEZ

BORJA SÁNEZ SAUTO

NOÉ ROMERO LUQUÍN

IGOR SALUTREGI GABIOLA

JON FERNÁNDEZ ARETA

JOSEAN FERNÁNDEZ LORO

Enkordatu

T

F

1/2

1/4

1/8

R32

R64

350

300

250

200

150

100

50

P

U

N

T

U

A

K

T

F

1/2

1/4

1/8

R32

-

120

100

80

60

40

20

-

P

U

N

T

U

A

K

   KOKALEKUA       TXAPELKETA       KOADROAK 

Hasiera     Aurkezpena     Txapelketak       Sailkapena     Jokalariak